Novinky

Zemřel Ivan Strnad

in

Dnes 23.12.2010 v ranních hodinách zemřel po dlouhé nemoci náš kamarád, spoluhráč a kytarista skupiny Jiří Schelinger revival - IVAN STRNAD.

Všichni, kdo jste ho znali, vzpomeňte na něj.

Ivane, budeš nám tu moc chybět!!!

Laďa, Roman, Jirka, Kuba, Martin

Klip

in

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ODmErPpXOTg&hl=cs&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ODmErPpXOTg&hl=cs&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

SCHELINGER REVIVAL je...

in

pět muzikantů z Valašska hrající převážně rockovou tvorbu velikána českého hardrocku JIŘÍHO SCHELINGERA (*1951 - †1981). Za svou devatenáctiletou historii kapela odehrála bezmála 250 úspěšných vystoupení, která potvrzují, že Schelingerova hudba má co říci i ,,dnešním" posluchačům. Schelinger revival z Valašska je po Milanovi Schelingerovi druhým nejdéle hrajícím souborem, věnujícím se odkazu tohoto zpěváka a skladatele. Sestava kapely se za léta hraní měnila, avšak motivace zůstává stejná: Zprostředkovat posluchačům atmosféru a energii písní, které v éteru českých rádií jen tak neuslyší.

Audionahrávky již zde!!!

in

Vážení příznivci,

v sekci ,,POSLECHNĚTE SI" jsou k dispozici nahrávky naší kapely. Ty jsme natočili v květnu tohoto roku ve zkušebně a studiu kapely MY PULSE v Brumově.

Přejeme příjemný poslech a budeme rádi za vaše ohlasy v knize návštěv.

/SCHELINGER REVIVAL/

Syndikovat obsah